Nowosolska Karta Seniora

Dla Partnera

Partnerami Programu mogą zostać osoby fizyczne, osoby prawne, jednostki organizacyjne, instytucje i inne podmioty, które przystąpiły do Programu i zadeklarowały ofertę dla Seniorów (system zniżek, ulg, udogodnień, usprawnień i preferencji w świadczonych przez siebie usługach).

Przedsiębiorco!

Prowadzisz firmę, sklep, restaurację, aptekę, salon masażu lub świadczysz inne usługi i chcesz wesprzeć Seniorów z terenu miasta Nowa Sól w formie oferowanych ulg, zniżek i specjalnych usług? To świetnie się składa! Możesz zostać Partnerem programu Nowosolska Karta Seniora!

Aby przystąpić do Programu jako Partner należy wypełnić deklarację przystąpienia do Programu i złożyć w siedzibie Urzędu Miejskiego w Nowej Soli, ul. Piłsudskiego 12.

Co dostaniesz od nas w zamian?

Przygotujemy specjalną naklejkę, którą będzie można umieścić w siedzibie firmy. Będzie ona informować o członkostwie w programie Nowosolska Karta Seniora. Dodatkowo na stronie nowasol.pl, w specjalnie dedykowanej zakładce, umieścimy informacje o Twojej działalności.

Zostanie stworzona mapa miasta, na której pinezkami oznaczymy wszystkich partnerów programu – czyli miejsca, w których seniorzy uzyskają zniżki. Twoja firma zostanie opisana także na fanpage’u Na społecznej fali Nowa Sól, a dodatkowo może liczyć na zniżkę przy wykupie reklamy w Tygodniku Krąg.

Wszyscy Partnerzy programu znajdą się w drukowanej broszurze, która będzie bezpłatnie dystrybuowana na terenie miasta Nowa Sól. Broszura będzie aktualizowana co kwartał lub co pół roku. 

Zapraszamy!

Dla mieszkańca

Urząd Miejski

Edukacja

Kultura

Organizacje pozarządowe

Samorząd

Sport

Turystyka

Sprawy społeczne

Komunikacja

O Nowej Soli

Flaga i Godło Polski z podpisem Dofinansowano ze środków Budżetu Państwa