Zobacz także:

W piątek Bibliotekę odwiedziło 178 osób!

W piątek 8 maja, po długiej przerwie spowodowanej zagrożeniem epidemicznym, Biblioteka nasza została otwarta.

Więcej…

Nowość wydawnicza!

Kolekcja kartek pocztowych w zbiorach Muzeum Miejskiego liczy ponad 1200 egzemplarzy i stale się powiększa. Gromadzone są kartki prezentujące Nową Sól i okolice w granicach obecnego powiatu nowosolskiego, wyprodukowane przed 1945 r. i powojenne do czasów współczesnych.

Więcej…

Komunikat Biblioteki

Miejska Biblioteka Publiczna zostaje ponownie otwarta w piątek 8 maja.

Więcej…

Rząd rozpoczął proces powracania do normalności, również w sferze gospodarczej. W związku z tym Targowisko Miejskie w Nowej Soli będzie ponownie otwarte od środy 22 kwietnia, jednak na nowych zasadach i z ograniczeniami.

..

W związku z awarią połączenia z Rejestrem Stanu Cywilnego, z przyczyn niezależnych od USC w Nowej Soli, we wtorek 24 marca  nie będzie możliwe załatwienie spraw związanych z rejestracją stanu cywilnego oraz wydawaniem odpisów aktów stanu cywilnego.

Miasto wspiera uczniów – w porozumieniu z dyrektorami nowosolskich szkół podstawowych kupimy 46 komputerów do zdalnej nauki.

W związku z awarią połączenia z Rejestrem Stanu Cywilnego, z przyczyn niezależnych od USC w Nowej Soli, w dniu dzisiejszym nie będzie możliwe załatwienie spraw związanych z rejestracją stanu cywilnego oraz wydawaniem odpisów aktów stanu cywilnego.

Instytucje kultury w mieście:

Nowosolski Dom Kultury

Kontakt:

ul. M. J. Piłsudskiego 49

Tel: +48 68 387 90 15

www.ndk.com.pl

Muzeum Miejskie

Kontakt:

ul. Muzealna 20

Tel: +48 68 387 36 40

www.muzeum-nowasol.pl

Biblioteka Miejska

Kontakt:

ul. ul. Bankowa 3

Tel: +48 68 3553430

www.biblioteka.nowasol.pl

Państwowa Szkoła Muzyczna

Kontakt:

ul. Zjednoczenia 42

Tel: +48 68 387 36 05

psm.wer.pl/