YOUR TIME – OUR SPACE - ,,Twój Czas - Nasza Przestrzeń”: to europejski konkurs do którego Nowa Sól zaprasza artystów, twórców, pasjonatów sztuki STREET ARTu.

Jeżeli chcesz zaistnieć w naszej przestrzeni miejskiej jako autor i wykonawca kolejnego muralu z którym mieszkańcy mają ochotę się zaprzyjaźnić - odpowiedz na nasze zaproszenie. Nowa Sól jest otwarta na nowe, artystyczne i unikatowe wyzwanie a przestrzeń ok 600 m2 zabytkowej ściany kamienicy w centrum miasta, daje ogromne możliwości.
Chcesz mieć swój udział w powstaniu muralu? Zainteresuj naszą ofertą osoby, podmioty, grupy i środowiska dla których wykonanie takiego dzieła może być spełnieniem, pracą, zarobkiem i dobrą zabawą… zwieńczoną na pewno przyjaźnią z mieszkańcami miasta.
Zainteresowanych odsyłamy tutaj  http://nowasol.pl/…/4464-zapytanie-ofertowe-na-zaprojektowa…

Zobacz także:

Wakacje na sportowo

Sprawdź jak w okresie wakacyjnym działają nowosolskie boiska. W Nowej Soli jest 5 boisk przyszkolnych, dwa Orliki oraz 2 boiska wielofunkcyjne MOSiR: przy ulicy Staszica i św. Barbary.

Więcej…

Nowy dowód osobisty od 4 marca

Od 4 marca wszystkie urzędy miasta i gminy będą przyjmować wnioski o wydanie nowego e- dowodu osobistego. Jeśli Twój dowód jest aktualny, nie musisz go wymieniać.

Więcej…

Podziel się jednym procentem

 

Prezydent Nowej Soli Wadim Tyszkiewicz zachęca wszystkich Nowosolan do przekazania 1% podatku lokalnym organizacjom pozarządowym.

Więcej…