Od piątku 14 czerwca do niedzieli 16 czerwca zapraszamy na Święto Solan! W tym roku nie zabraknie atrakcji dla każdego: będą koncert gwiazd, występy formacji tanecznych, pokazy modeli pływających, nauka samoobrony dla kobiet, trening fitness na trampolinach, międzynarodowy turniej judo i wiele, wiele innych  atrakcji. Zaczniemy jak zawsze barwnym korowodem Solan - tym razem startujemy o godzinie 15.00 spod hali elektryka w kierunku placu Floriana. Żyj kolorowo-to temat tegorocznego korowodu.

Reszta imprez odbędzie się w tych samych miejscach. Szykujcie formę - czekamy na Was na placu plenerowym nad Odrą oraz na Wodnym Świecie

Pobierz plakat

harmonogram wersja doc

Podczas Święta Solan wybierzesz się także w rejs statkiem turystycznym Laguna. Informacje o rejsach znajdziesz TUTAJ

UWAGA!

 

W związku z odbywającym się 14 czerwca  korowodem inaugurującym Święto Solan 2019 informujemy o utrudnieniach w ruchu drogowym.

Przemarsz odbędzie się jednym pasem ruchu wzdłuż ul. Piłsudskiego (miejsce rozpoczęcia – plac przy hali sportowej CKZiU Elektryk), Plac Wyzwolenia, Moniuszki, w kierunku Placu Floriana. Czas trwania marszu: 15.00-16.00
Informujemy także, że od 14 czerwca 2019 godzina 14.00 do 17 czerwca 2019 godzina 3.00, zostaje zamknięty przejazd przez most na Al. Wolności do wyjazdu z Nowej Soli.
Objazd w kierunku Wolsztyna zostaje wyznaczony przez ulicę Południową. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Zobacz także:

Wspieramy akcję "kupuj lokalnie"

Nowa Sól włącza się do akcji Lubuskiego Centrum Produktu Regionalnego: „Wspieraj lubuskich producentów, kupuj lokalnie”, w której zachęca się do nabywania regionalnych produktów wytworzonych przez producentów z województwa lubuskiego.

Więcej…

Nowosolski pakiet wsparcia

8 kwietnia Rada Miejska w Nowej Soli przegłosowała projekt uchwały prezydenta Jacka Milewskiego w której uchwalono pomoc dla wszystkich naszych przedsiębiorców.

Więcej…

Informacje o koronawirusie. Co musisz wiedzieć.

Duże skupiska ludzi to środowisko sprzyjające rozprzestrzenianiu się koronawirusa i innych wirusów przenoszonych drogą kropelkową. Seniorze, jeżeli to możliwe, ogranicz przebywanie w miejscach publicznych i poproś bliskich o pomoc w codziennych czynnościach, takich jak zakupy, zaopatrzenie w leki, załatwianie spraw urzędowych i pocztowych.

Więcej…