Jak co roku przygotowaliśmy na grudzień promocję na gadżety promocyjne: -20% - to dobra okazja, aby zaopatrzyć się w niepowtarzalne przedmioty związane z Nową Solą.

Promocja obejmuje wszystkie gadżety i publikacje, wyłączone z niej są jedynie czarne koszulki z motywem rozsypanej soli, których cena i tak już na starcie została zmniejszona o ponad 26%, tak by mogła być dostępna dla większej ilości zainteresowanych.
Jeżeli chodzi o bombki, systematycznie powiększaliśmy całą kolekcję, począwszy od Solusia i Lusi, a skończywszy obecnie na ich małych krasnalach – dziś do oferty dołączyli Marcheweczka, Szóstek, Feluś oraz wyjątkowo bombka-jabłko, które kojarzymy naturalnie z naszym Parkiem Fizyki. Nie planujemy już tworzenia kolejnych nowych bombek, natomiast bazując na istniejącej już matrycy będziemy wznawiać istniejące już modele. Dla zainteresowanych przewidzieliśmy również kartki świąteczne z motywem krasnali oraz nowosolskiej architektury.
W swojej ofercie posiadamy świeżą dostawę kubków, z nowymi wzorami, porządne torby bawełniane z haftem (teraz w nowej odsłonie: zielonej, różowej oraz granatowej, do wyboru torby na krótszym oraz dłuższym pasku), magnesy, breloki.
W środę 4 grudnia będziemy dysponować już kalendarzami ściennymi na rok 2020 – cały kalendarz jest utrzymany w klimacie rowerowym, a to za sprawą ogólnopolskiej rywalizacji, znanej już nowosolanom „Rowerowej Stolicy Polski”, w której Nowa Sól zdobyła puchar we wrześniu tego roku. Zdjęcia przedstawiają rywalizację od początku do końca, przedstawiają samych uczestników i ich zaangażowanie. Puchar, jak już wiemy, jest przechodni, a to znaczy, że nie należy do końca do nas – musimy 3 lata z rzędu zwyciężyć, aby pozostał u nas. To nie lada gratka dla nas wszystkich, widzieliśmy już jakie poruszenie wywołała wrześniowa edycja, mamy nadzieję na jeszcze więcej kilometrów tym bardziej, że w przyszłym roku będziemy kręcić dla Nowej Soli w maju. Kalendarze będą również objęte promocją i będą kosztować ok. 15-16 zł.

Zobacz także:

Grudniowa promocja na gadżety

Jak co roku przygotowaliśmy na grudzień promocję na gadżety promocyjne: -20% - to dobra okazja, aby zaopatrzyć się w niepowtarzalne przedmioty związane z Nową Solą.

Więcej…

ASF w powiecie nowosolskim

Uwaga aktualizacja! Zmienił się zasięg obszaru objęty ograniczeniami (kolor czerwony na mapie) oraz obszaru ochronnego (kolo żółty). Mapę ognisk i przypadków ASF oraz aktualny zasięg obszarów objętych restrykcjami (zgodnie z decyzją wykonawczą Komisji (UE) 2019/1952 z dnia 25 listopada 2019 r.), która dotyczy m.in. powiatu nowosolskiego, można na bieżąco obserwować TUTAJ

Więcej…

Maciej Jankowski pełni funkcję prezydenta Nowej Soli

Z dniem 5 listopada pełniącym funkcję prezydenta Miasta Nowa Sól został Maciej Jankowski. W środę 6 listopada wicewojewoda lubuski  Wojciech Perczak przywitał M. Jankowskiego w budynku Urzędu Miejskiego. W spotkaniu uczestniczyli także dyrektor generalny UM Jacek Milewski oraz przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Petreczko.

Więcej…