Zobacz także:

Turniej piłki nożnej ulicznej

Stowarzyszenie „Reprezentacja Polski Bezdomnych”, we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Nowej Soli oraz dzierżawcą terenu „Wodny Świat”, organizuje po raz drugi turniej piłki nożnej ulicznej.

Więcej…

Startuje Nowosolska Liga Oldbojów

Startuje piłkarska Nowosolska Liga Oldbojów. Do inaugurującego cyklu zgłosiły się cztery drużyny: MOSiR Nowa Sól, Jost, Gedia oraz Niedoradz.

Więcej…

Nagroda dla Nadodrzańskiego Parku!

13 września w Drzonkowie podczas konferencji "Transgraniczna Aktywność Sportowa i Rekreacyjna", rozstrzygnięto i podsumowano konkurs na najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną pod sport i rekreację w województwie lubuskim.

Więcej…

W hali sportowej przy ulicy Św. Barbary odbył się turniej tenista stołowego dziewcząt i chłopców szkół podstawowych (rocznik 2005 i młodsi) w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 2017/2018.

W kategorii dziewcząt zwyciężyła Szkoła Podstawowa z Mirocina Dolnego, natomiast wśród chłopców najlepsi byli uczniowie z Otynia. Triumfatorzy rozgrywek uzyskali awans do finałów LOM.

 

Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki zawodów.

I. Drużynowy tenis stołowy dziewcząt – Igrzyska Dzieci (rocznik 2015 i młodsze) - Nowa Sól 07.11.2017 r.

  • SP Mirocin Dolny - SP Otyń 3:0

Martyna Korwel – Magda Ważna 3:2 (9:11,14:12,9:11,11:6,11:7) 1:0

Marlena Trybus – Julia Humeniuk 3:2 (11:4,11:4,8:11,11:13,13:11) 2:0

Korwel/Trybus – Ważna/Humeniuk 3:0 (11:4,11:6,11:9) 3:0

Klasyfikacja końcowa

1) SP Mirocin Dolny - awans do finałów LOM

2) SP Otyń

II. Drużynowy tenis stołowy chłopców – Igrzyska Dzieci - Nowa Sól 07.11.2017 r.

  • SP Mirocin Dolny - SP Otyń 0:3

Oliwier Nowobielski – Mikołaj Nowak 0:3 (7:11,1:11,6:11) 0:1

Kacper Zambroziewicz – Franciszek Papież 0:3 (3:11,4:11,1:11) 0:2

Wiktor Woźniak/Zambroziewicz - Nowak/Papież 0:3 (4:11,10:12,7:11) 0:3

  • SP 8 II Nowa Sól - SP 8 I Nowa Sól 0:3

Szymon Małecki – Alan Kołogryw 0:3 (2:11,5:11,6:11) 0:1

Krzysztof Pusiewicz – Tomasz Szatkowski 1:3 (5:11,9:11,11:9,7:11) 0:2

Małecki/Jusiewicz – Kołogryw/Szatkowski 0:3 (5:11,7:11,9:11) 0:3

  • SP Otyń - SP 8 I Nowa Sól 3:0

Papież - Kołogryw 3:0 (11:4,11:5,11:4) 1:0

Nowak – Szatkowski 3:0 (11:4,11:5,11:4) 2:0

Papież/Nowak – Kołogryw/Szatkowski 3:1 (11:6,12:10,8:11,11:3) 3:0

  • SP Mirocin Dolny - SP 8 II Nowa Sól 3:0

Woźniak – Małecki 3:0 (11:8,11:9,12:10) 1:0

Zambroziewicz – Pusiewicz 3:0 (12:10,11:7,11:9) 2:0

Woźniak/Zambroziewicz – Małecki /Pusiewicz 3:1 (11:4,9:11,11:8,11:5) 3:0

  • SP 8 II Nowa Sól - SP Otyń 0:3

Małecki – Nowak 1:3 (12:10,6:11,6:11,2:11) 0:1

Pusiewicz – Papież 0:3 (4:11,5:11,3:11) 0:2

Małecki/Pusiewicz – Nowak/Papież 0:3 (1:11,5:11,7:11) 0:3

  • SP 8 I Nowa Sól - SP Mirocin Dolny 3:1

Kołogryw – Nowosielski 3:0 (11:8,11:9,13:11) 1:0

Szatkowski – Zambroziewicz 2:3 (11:4,9:11,9:11,11:6,8:11) 1:1

Kołogryw/Szatkowski – Nowobielski/Zambroziewicz 3:0 (11:8,11:7,11:7) 2:1

Kologryw – Zambroziewicz 3:0 (11:6,11:6,11:1) 3:1

Klasyfikacja końcowa

1) SP Otyń 3 3 9:0 – awans do finałów LOM

2) SP 8 I Nowa Sól 3 2 6:4

3) SP Mirocin Dolny 3 1 4:6

4) SP 8 II Nowa Sól 3 0 0:9

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Budynek główny

Kontakt:

ul. Świętej Barbary 2

Tel: +48 68 387 55 20

www.mosir-nowasol.pl

Park Krasnala

Kontakt:

ul. Al. Wolności

Tel: +48 68 415 66 69

ORLIK "KACZA GÓRKA"

Kontakt:

ul. Południowa

Tel: +48 68 415 66 68

Przystań pasażerska i Marina

Kontakt:

Marina

Tel: +48 68 38 71 944

Hala Widowiskowo-Sportowa

Kontakt:

ul.Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63

Stadion Sportowy

Kontakt:

ul. 1-go Maja 26

Tel: +48 68 387 78 07

Orlik Jana Pawła II

Kontakt:

ul. Jana Pawła II

Tel: +48 68 444 37 66

Orlik na Botanicznej

Kontakt:

ul. Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63